Bezpieczeństwo

Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom które stawia przed nami dość spora konkurencja na rynku kantorów internetowych postanowiliśmy położyć największy nacisk na bezpieczeństwo Twoich transakcji podczas korzystania z naszego serwisu.
W związku z powyższym oferujemy: 


1. Certyfikat bezpieczeństwa Rapid SSL - zapewnia on pełne szyfrowanie danych przesyłanych pomiędzy Twoją internetową przeglądarką a stroną naszego serwisu. Poufność przesyłanych danych jest na najwyższym poziomie co gwarantuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. 

2. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pomocą aplikacji GOOGLE AUTHENTICATOR - jako jedni z nielicznych oferujemy dodatkową warstwę zabezpieczeń z której będziesz mógł skorzystać po instalacji w/w aplikacji na swoim smartfonie. Pozwala ona na dodatkowe zabezpieczenie :
- logowania do konta
- zmiany i edycji danych osobowych oraz rachunków bankowych
- wypłat środków z Twojego portfela. 

3. Dwustopniowa weryfikacja SMS - jeżeli nie posiadasz smartfona aby zabezpieczyć konto aplikacją GOOGLE AUTHENTICATOR możemy zaproponować Ci zabezpieczenie konta i wszystkich transakcji metodą SMS. Podczas dowolnej zmiany na koncie lub wypłaty środków wysyłamy do Ciebie SMS z kodem weryfikacyjnym który potwierdza wprowadzone przez Ciebie zmiany. 

4. Megawaluta.pl umożliwia wymianę Twoich środków w kantorze internetowym oraz na giełdzie walutowej jednakże wszystkie transakcje finansowe odbywają się za pomocą bankowych platform transakcyjnych dzięki czemu Zyskujesz dodatkowe zabezpieczenia w postaci zabezpieczeń które oferują banki. 

5. Twoje dane osobowe przechowywane są w naszej bazie i na naszych serwerach z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wykorzystujemy je tylko w celu obsługi naszego serwisu i nie są przekazywane osobom trzecim w celach marketingowych. 
Zbiór wszystkich danych osobowych znajdujący się w naszej bazie jest przetwarzany zgodnie z wymogami i wytycznymi Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych gdzie jest zarejestrowany. 

Zastosowaliśmy w naszym serwisie wiele innowacyjnych procedur bezpieczeństwa ale nie zmienia to jednak faktu, że Musisz samodzielnie zadbać o poufność swoich danych logowania i dostępu do kont poczty elektronicznej. 
PAMIĘTAJ - Nigdy nie wysyłamy próśb o podanie loginów, haseł ani innych danych osobowych do swoich klientów!