Błyskawiczne przelewy na giełdę kryptowalut

USŁUGA NIEDOSTĘPNA OD DNIA 01.05.2018R. !!!

Serwis Megawaluta.pl oferuje swoim Użytkownikom błyskawiczny przelew walut do serwisu EasyCoin.pl. 

Należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją aby zrealizować przelew:

- Krok 1: W oddzielnej karcie przeglądarki zaloguj się do serwisu Easycoin.pl
- Krok 2: Skopiuj swój PIN z zakładki integracja oraz adres e-mail, który został użyty do rejestracji. 
- Krok 3: Skopiowane dane uzupełnij w formularzu powyżej i kliknij przycisk "Zapisz zmiany"
- Krok 4: Możesz teraz zlecić wypłatę środków z konta. W menu wypłaty z portfela wybierz opcję "Przelew na EasyCoin.pl", dalej postępuj zgodnie z instrukcją i procedurą realizacji wypłat z serwisu MegaWaluta.pl

Możesz także szybko przelewać środki z serwisu EasyCoin.pl do swojego portfela w serwisie MegaWaluta.pl. W tym celu zaloguj się na swoje konto na stronie Easycoin.pl i przeprowadź intergrację w drugą stronę postępując zgodnie z instrukcją zawartą w menu "Integracja". 
Integracja jest aktywna do momentu, w którym nie zmienisz adresu e-mail lub numeru PIN w którymś z serwisów. 

Transferowane środki trafiają bezpośrednio do Twojego portfela w serwisie EasyCoin.pl i możesz dowolnie dysponować nimi na giełdzie kryptowalut. Należy pamiętać, iż każda wypłata podlega standardowym procedurom realizacji i jest zatwierdzana przez administratora. 

Uwaga: Jeżeli zamierzasz korzystać z błyskawicznych przelewów na giełdę kryptowalut lub odwrotnie musisz przejść wszystkie poziomy weryfikacji konta w serwisie EasyCoin.pl. Nie możliwe jest wykonywanie transferów na konta innych użytkowników. 

Opisywana funkcja pozwala na wymianę walut na kryptowaluty w serwisie EasyCoin.pl. Zachęcamy wszystkich Użytkowników interesującymi się kryptowalutami do skorzystania z oferowanej przez nas funkcjonalności. 

Wszystkie przelewy wykonywane między Serwisami są całkowicie darmowe, niezależnie od kwoty przelewu!