Handluj bitcoinami i zacznij zarabiać

Mając na uwadze nieunikniony postęp technologiczny oraz stale rosnące wymagania naszych klientów, jako jedni z nielicznych umożliwiamy oprócz wymiany standardowych par walutowych, wymianę najważniejszych "kryptowalut" na waluty narodowe. 

Co to są kryptowaluty? Co to jest bitcoin? 

Odpowiedź nie jest jednak jednoznaczna ponieważ każdy ma swoje własne odmienne zdanie na temat cyfrowych pieniędzy. Idea wszystkich kryptowalut i samego bitcoina jest jednak ściśle ze sobą powiązana. 
Waluta przyszłości? Internetowy pieniądz? A może nic nie warty wymysł programistów którzy go stworzyli? 
W chwili obecnej najbardziej sensowną odpowiedzią na powyższe pytanie wydaje się ta, iż bitcoin to fenomen, który właśnie rewolucjonizuje świat finansów. Jest to pierwsza i zarazem najpopularniejsza kryptowaluta, której istnienie opiera się na zdecentralizowanej sieci peer-to-peer. Odmienne niż w przypadku walut narodowych, bitcoin nie opiera się na zaufaniu względem emitenta centralnego np: banku. Przyrost "bitmonet" nie polega na ich dodrukowaniu lecz oparty jest on o prawa matematyczne i moc obliczeniową sprzętu użytkowników sieci, polega na obróbce bloków zadań matematycznych upodobniając cały proces do pracy górników w kopalni (tzw. mining). 

Największe zalety bitcoin: 

- błyskawiczne transakcje pomiędzy użytkownikami w dowolnym miejscu na świecie, 
- minimalne koszty przelewów, 
- ograniczona liczba wszystkich bitcoinów bez możliwości ich dodrukowania, 
- wszystkie transakcje w sieci a anonimowe i przeprowadzane bez pośredników, 
- brak możliwości cofnięcia transakcji, 
- bezpieczeństwo i wygoda korzystania z sieci peer-to-peer, 
-bitcoin to waluta miedzynarodowa. 

Wszystkie powyższe założenia nie dotyczą jedynie bitcoina lecz wszystkich dostępnych w tej chwili na rynku kryptowalut. Niewątpliwie bitcoin jest najpopularniejszy i jest ogromną szansą dla wszystkich, którzy nie boją się innowacji ani ryzyka związanego z nowościami. 

Zapraszamy do świata kryptowalut: www.easycoin.pl