Już dziś zacznij oszczędzać na wymianie walut

Wymiana bez spreadu! Wygodnie! Nowocześnie!


Narzędzia finansowe służące do wymiany walut są coraz bardziej dostępne i popularne. Wymiana gotówkowa w kantorach stacjonarnych wiąże się z szeregiem utrudnień i powoli traci swoją pozycję na rynku. Tak wielki rozwój rynku wymiany walut w internecie zapoczątkowało uchwalenie "ustawy antyspreadowej", która weszła w życie 26 sierpnia 2011 roku. 
Przed wdrożeniem w/w ustawy ratę kredytu w walucie, np we frankach, bank przeliczał na złotówki po swoim oczywiście zawyżonym kursie. Od kiedy kredytobiorcy sami mogą zdecydować czy swój kredyt walutowy chcą spłacać w złotówkach czy w walucie mogą wiele zaoszczędzić. Różnica między spreadem bankowym a spreadem kantoru internetowego sięga nawet 8%. Jeżeli więc chciałbyś sam decydować o swoich pieniądzach możesz w każdej chwili udać się do swojego banku w celu podpisania aneksu. Dzięki ustawie antyspreadowej banki nie pobierają za niego żadnej opłaty i dodatkowo udostępniają za darmo konto, z którego spłacany jest kredyt. 

Nie czekaj! Sprawdź już teraz jak działa wymiana online w naszym serwisie. Megawaluta.pl gwarantuje też uzyskanie jednych z najkorzystniejszych cen na rynku - zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Zapraszamy do darmowej rejestracji i skorzystania z naszych usług!