Obsługa przelewów

MegaWaluta.pl księguje wpłaty i wypłaty środków w dni robocze od 8:00 do 17:00

Czas realizacji wymiany walut

MegaWaluta.pl realizuje wymianę w godzinach pracy kantoru natychmiast po otrzymaniu przelewu od Klienta.Księgowanie środków wysłanych na konto MegaWaluta.pl zależne jest od banku, z jakiego Użytkownik wysyła pieniądze:

  • Jeżeli wykonujesz przelew z banku, w którym MegaWaluta.pl posiada rachunek w walucie jaką wysyłasz - księgujemy go online w godzinach pracy w czasie od 15 do 60 minut. Natomiast w przypadku wpłaty poza godzinami pracy kantoru przelew może być zaksięgowany w następnym dniu roboczym. 
  • Jeżeli wykonujesz przelew z banku, w którym MegaWaluta.pl nie posiada rachunku w walucie jaką wysyłasz, przelewy przyjmujemy do banku domyślnego, w którym posiadamy rachunek w danej walucie. Dla przelewów w PLN jest to zazwyczaj 1 dzień roboczy, natomiast jeżeli wykonasz przelew w walucie czas księgowania wynosi do 3 dni roboczych. Księgowanie przelewu zwrotnego wysyłanego do Użytkownika z kantoru w zależności od tego do jakiego banku mają trafić wysłane pieniądze:

 
  • Jeżeli posiadasz konto do przelewu zwrotnego w tym samym banku, w którym MegaWaluta.pl posiada rachunek w danej walucie - przelew jest realizowany online w czasie od 15 do 60 minut po zatwierdzeniu transakcji przez kasjera. Poza godzinami pracy kantoru przelew może być wykonany w następnym dniu roboczym. 
  • Jeżeli konto do przelewu zwrotnego posiadasz w banku, w którym MegaWaluta.pl nie posiada rachunku w wysyłanej walucie - przelew wysyłamy z domyślnego banku, w którym posiadamy rachunek w danej walucie. Dla przelewów PLN środki zazwyczaj księgowane są na Twoim koncie w kolejnym dniu roboczym, natomiast przelew w walucie powinien być zaksięgowany na Twoim koncie w ciągu 3 dni roboczych. 

 Informacje dodatkowe


mBank

Wymianę w ramach kont mBank-u realizujemy w dni robocze w godz. 8.00 - 17.00