Prowizje i opłaty

Giełda

Suma transakcji na giełdzie walut określa Twój obrót i prowizję. Aktualny próg dla danego konta można sprawdzić w panelu Użytkownika w menu "Finanse"  

 

Miesięczny obrót Prowizja %
                          0.00 - 200 000.00 PLN               0.2
              200 001.00 - 1 000 000.00 PLN           0.15
          1 000 001.00 - 3 000 000.00 PLN           0.1
          3 000 001.00 - 10 000 000.00 PLN         0.08
        10 000 001.00 - 1 000 000 000.00 PLN   0.06
W ramach promocji dla najlepszych Użytkowników do obrotu zaliczamy, także wszystkie transakcje przeprowadzone w e-kantorze. 
Jakakolwiek transakcja w serwisie sumuje się do ogólnego obrotu, a łączna kwota wyświetlana jest w panelu użytkownika oraz na liście najlepszych Traderów.

 

E-kantor

Koszty i czas transakcji uzależnione są od tego czy Użytkownik posiada konto w tym samym banku co MegaWaluta.pl. Poniższa tabela przedstawia czas realizacji oraz koszt przelewów wychodzących z serwisu MegaWaluta.pl i uwzględnia tylko transfery do banków, w których MegaWaluta.pl posiada konta.  

 

Bank w którym posiadasz konto   PLN EUR USD GBP CHF

Koszt przelewu
Czas realizacji*

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Koszt przelewu
Czas realizacji*

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Koszt przelewu
Czas realizacji*

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny

Bez opłat
2 godziny
* Jest to maksymalny czas w którym realizujemy zlecenie wypłaty środków od momentu zatwierdzenia transakcji przez kasjera. 

 


 

Przelew z serwisu MegaWaluta.pl do Twojego banku w którym Megawaluta.pl nie posiada rachunku w danej walucie.

Pełną listę naszych rachunków bankowych możesz sprawdzić klikając link  nasze rachunki

 

Przelewy krajowe Przelewy w europie i na świecie
PLN 0 złEUR (przelew SEPA)5 zł*
EUR (przelew SEPA) 5 zł*
USD, GBP, CHF - 0,35% kwoty przelewu, min. 50zł max. 200zł (opłata pobierana od kwoty przelewu w przeliczeniu na daną walutę)
USD, GBP, CHF - 0,35% kwoty przelewu, min. 50zł max. 200zł (opłata pobierana od kwoty przelewu w przeliczeniu na daną walutę)  Pozostałe przelewy nie zdefiniowane realizujemy tylk w opcji BEN (wszystkie koszty po stronie odbiorcy)
* Koszt przelewu wyrażony w PLN zostanie przeliczony na walutę wypłaty (EUR) po kursie zakupu i zostanie odliczony od kwoty przelewu zwrotnego.Przelew z Twojego banku do serwisu MegaWaluta.pl, w którym MegaWaluta.pl nie posiada rachunku w danej walucie.


Pełną listę naszych rachunków bankowych możesz sprawdzić klikając link nasze rachunki

 

Przelewy krajowe Przelewy z europy Pozostałe przelewy ze świata
PLN 0 zł PLN 0 zł PLN 0 zł
EUR (przelew SEPA) 0 zł EUR (przelew SEPA) 0 zł EUR 0 zł
USD, GBP, CHF- Przyjmujemy wszystkie przelewy jednakże prosimy zwrócić uwagę aby przelewy w walutach wykonywać w opcji OUR* (wszystkie koszty po stronie nadawcy)  USD, GBP, CHF- Przyjmujemy wszystkie przelewy jednakże prosimy zwrócić uwagę aby przelewy w walutach wykonywać w opcji OUR* (wszystkie koszty po stronie nadawcy) USD, GBP, CHF- Przyjmujemy wszystkie przelewy jednakże prosimy zwrócić uwagę aby przelewy w walutach wykonywać w opcji OUR* (wszystkie koszty po stronie nadawcy)

* Przelewy w obcych walutach banki kwalifikują jako przelewy zagraniczne. W przypadku przelewów wewnątrz bankowych z reguły nie ma  kosztów przelewów ponieważ transakcja odbywa się pomiędzy rachunkami w tym samym banku, jednakże podczas realizacji przelewu walutowego poza bank z którego wykonujemy przelew mogą dojść koszty wynikające z uczestnictwa w transakcji banków pośredniczących. 
W związku z powyższym zalecamy dokonywanie przelewów zagranicznych na konta bankowe w serwisie MegaWaluta.pl tylko w opcji OUR (wszystkie koszty po stronie nadawcy), ponieważ zostanie zaksięgowana na rachunku Klienta taka kwota jaka wpłynęła na rachunki MegaWaluta.pl (po odliczeniu wszystkich kosztów bankowych). 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktu.